Wsparcie Finansowe

Szanowni Członkowie oraz Przyjaciele!

Jako Japonistyczne Koło Naukowe UW staramy się aktywnie działać by promować Japonię. Bierzemy udział w festiwalach (Orientalia, Obchody UW), robimy spotkania filmowe, zebrania, organizujemy imprezy (Hanami, Benkyoukai), warsztaty (Kaligrafia, Ikebana) czy nawet obozy (Międzynarodowe Warsztaty Japonistyczne).

Generuje to coroczne koszta, a nie na wszystko możemy dostać dofinansowanie (często instytucje nie dofinansowują jedzenia lub bieżących kosztów koła, a jedynie koszta związane ściśle z wydarzeniem).

Mamy również kilka pomysłów na rozwój naszego koła, które wymagają dodatkowych środków (od niepamiętnych czasów marzy nam się np. roll-up).

Jako, że zawsze borykamy się z tym, kto w kole powinien ponosić koszta związane z jego działalnością, postanowiliśmy przeprowadzać co pół roku dobrowolne zbiórki.

Obecnie prowadzona zbiórka jest na semestr letni.

Jeśli podoba Wam się to co robimy i chcielibyście nas wesprzeć, możecie to zrobić, przelewając pieniądze na konto naszego skarbnika:

Julia Caba
Poznańska 2/3 80-359 Gdańsk
20102010420000800203450319

Poniżej załączamy ogólny opis kosztów, które na pewno co roku ponosimy (a zdarza się, że ze względu na wyjątkowe projekty kosztów jest znacznie więcej)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Serdecznie Pozdrawiamy i życzymy Wesołych Świąt Wielkanocnych!
Japonistyczne Koło Naukowe MARU

Reklamy
%d blogerów lubi to: